Graciano thotë se ka kryer marrëdhënie seksuale me Lorenën

Nga B00si kosovachat.com

Arbri e pyet Gracianon drejtpërsëdrejti nëse midis tij dhe Lorenës ka pasur marrëdhënie seksuale dhe Graciano i përgjigjet “PO”. Ai thotë se bashkë me Lorenën kanë bërë gjëra të cilat njerëzit në jetën e përditshme sot i bëjnë edhe jashtë shtëpisë. “Kam ardhur këtu, të puthem, të përqafohen, të zihem … edhe të kapem për flokësh dhe deri tani vetëm kjo e fundit më ka mbetur pa bërë” thotë Graciano
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ermira Mehmeti lind djalë

Nga B00si thashethe.me

Ajo ka sjellë në jetë djalë në muajin e shtatë të shtatzanisë emri i të cilit akoma nuk është bërë i ditur. Gjithçka çfarë dihet së nëna dhe djali janë shëndoshë e mirë, raporton portali Shqipmedia.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Klaudja dhe Erioni tregojnë se si janë njohur jashtë shtëpisë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Klaudja dhe Erioni ngacmohen me fjalë pasi Erioni komenton flokët e Klaudjas që tashmë i ka prerë edhe ajo si Genta. Ata bëjnë shaka dhe thonë se jashtë shtëpisë kanë për t’i nxjerrë si çift duke lënë të nënkuptohet se banorët i kanë keqkuptuar. Më pas ata flasin për njohjen e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Debat i fortë dhe ofendime të njëpasnjëshme midis Ermalit dhe Arbëriit

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Ermali debaton me Anilën për punët e shtëpisë dhe gjatë kësaj kohe në debat ndërhyn edhe Arbëri. Ai i thotë Ermalit se po merret me gjëra të vogla dhe të dy nisin një debat të gjatë dhe të mbushur me ofendime të njëpasnjëshme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Françeska: “Erioni dhe Klaudja s’paskan qenë çift, i kemi keqkuptuar”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Françeska, Anila, Graciano dhe Genta ndodhen në tavolinën e ngrënies dhe bisedojnë për ngjarjet e fundit në shtëpi. Graciano thotë me ironi “s’më ka zënë gjumi se po prishen çiftet në Big Brother” dhe Françeska ia kthen “shiko se Erioni me Klaudjan s’paskan qenë çift, i kemi keqkuptuar ne”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Graciano e Lorena, lojë Arbrit; Shtiren sikur janë ndarë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Graciano dhe Lorena mendojnë që të bëjnë një lojë me njëri-tjetrin për të parë reagimin e Arbrit dhe bëjnë sikur debatojnë me njëri-tjetrin, duke mos gjetur një zgjidhje për sa i përket marrëdhënies së tyre dhe Lorena del jashtë për t’u qetësuar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Liami: “Pse Ermali i shikon femrat vetëm si objekt seksual?”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Liami dhe Vlashi vazhdojnë të rrinë në kopsht, ndërsa të tjerët hyjnë brenda. Ata diskutojnë mbi debatet e pak minutave më parë, ndërsa Liami kujton fjalët e Ermalit, më të cilat ka personifikuar lidhjet që ka pasur, duke i quajtur “objekt seksual”. Liami thotë se ai nuk e ka parë një femër, si femër të bukur, por si një objekt seksual dhe kjo gjë i bën përshtypje atij.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Adriana Lima do të bëhet sërish nënë | Thashetheme

Nga genti thashethe.me

Modelja braziliane Adriana Lima dhe ish-ylli i NBA, Marko Jaric, janë në pritje të fëmijës së dytë – raporton revista People.

Çifti tashmë ka një vajzë dyvjeçare, ndërsa zëdhënësi i tyre ka thënë se ata janë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tjetër video pornografike | Thashetheme

Nga genti thashethe.me

Këngëtarja dhe aktorja britanike, Tulisa Contostavlos, e cila njëherësh është anëtare e jurisë në shoun “X Factor”, është bërë një tjetër “yll pornografik”.

Mediat po shkruajnë rreth një xhirimi seksual shtëpiak që ka dalë në publik, ndërsa zgjat gjashtë minuta dhe është xhiruar me telefon.r
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Françeska: “Nuk dua të vazhdoj me Ermalin”;- Ermali; “Po vazhdoj lojën e Liamit”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Françeska shkon në dhomën e ndenjes dhe bisedon me Vlashin për mërzitjen e saj. ajo tregon se Ermali nuk i kishte thënë asgjë për lidhjen e tij jashtë shtëpisë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!