Legalizimet, Berisha: Falim qytetarët deri më 31 gusht - Analiza

Nga ballkan www.balkanweb.com

Berisha: 20 prilli Dita e Shqipërisë së Pastër, jo vend zhuli. Qendra rajonale në ndihmë të fëmijëve me autizëm. Zgjatet afati i legalizimeve deri me 31 gusht per qytetaret, mundesi emigranteve te legalizojne banesat. Biznesi nuk do kete zgjatje
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Konfliktet e pronësisë, 7 gra tentojnë të vetëvriten

Nga ornela www.shekulli.com.al

Xhek Preçetaj Për orë të tëra, Tirana ka mbajtur frymën pezull për fatin e 7 grave që kërcënonin të hidheshin nga maja e një pallati, nëse nuk zgjidhej konflikti për pronën  Dje në mëngjes, në orën 8:30 ato kanë zgjedhur [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vrasja e arkëtares tek “Xhamlliku”, policia, 10 mijë euro për kapjen e autorëve

Nga ornela www.shekulli.com.al

Dy persona ende i paidentifikuar, gjatë tentativës për grabitjen e një banke në Tiranë ka qëlluar me armë zjarri rojen dhe arkëtaren e filialit të bankës së nivelit të dytë, në vendin e quajtur “Xhamlliku” pranë sheshi “Shtraus”.  Arkëtarja Leonora [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Berisha: 20 prilli, dita e Shqipërisë së pastër

Nga ornela www.shekulli.com.al

Në mbledhjen e sotme të qeverisë, kryeministri Berisha theksoi se mjedisi dhe mbajtja pastër e tij mbetet një nga problemet madhore dhe propozoi që 20 prilli të caktohet si Dita e Shqipërisë së Pastër. “20 prilli të caktohet si dita [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ekskluzive/ Berisha në Uashington? Jo, e ka ftuar shoqata Vatra për 100 Vjetorin – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Po perhapet me shume buje lajmi se Berisha eshte ftuar ne Uashington dhe do takoje Hillari Klinton, sekretaren amerikane te shtetit. deri ketu lajmi eshte...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reeker “dush të ftohtë” Metës, kreu i LSI pranon gabimet, premton ndryshim – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Zëvendësndihmës Sekretari i Shtetit, Philip Reeker priti në një takim në DASH, Ilir Metën, kreun e LSI-së,aktualisht pa asnjë post drejtues zyrtar në...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BE i kërkon Berishës “kokën” e Ekrem Spahisë – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Deklarata e bujshme e kreut te legalisteve ne Tirane dhe zevendesminister i Mbrojtjes ne kabinetin Berisha, ka sjelle nje furtune nderkombetare. Madje kjo...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rama nxjerr bllof TV KLAN, zbardh sms-te me te perndjekurin – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Kreu i opozitës, Edi Rama, ka denoncuar faktin se kryeministri Berisha dhe kjo mazhorancë, janë duke keqtrajtuar ish të përndjekurit politikë dhe duke u...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Amor Amor Summer i Cacharel | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Cacharel nxjerr nje version te ri te Amor Amor per sezonin e bukur te veres. Amor Amor Summer, ka nje perberje te akorduar frutash: me rrush dhe me molle,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Portali Indeksonline - Presidentja emëroi 11 gjyqtarë

Nga anaa www.indeksonline.net

Pas propozimeve të Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ka emëruar njëmbëdhjetë gjyqtarë.

"Gjyqtarët e emëruar: Hasan Sadiku gjyqtar në Gjykatën e Qarkut në Gjilan, Mursel Ahmeti gjyqtar në Gjykatën e Qarkut në Gjilan, Zehra Vërbovci gjyqtare në Gjykatën e Qarkut...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!