F1, provat zyrtare të Mugellos, Alonso del jashtë piste | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Piloti i Ferrarit, Fernando Alonso doli jashtë piste gjatë provave të Mugellos. Ai është përplasur bashkë me Ferrarin e tij, në bordurën e murit
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vettel i pari në një betejë të ngushtë me Raikkonen | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kampioni botëror Sebastian Vettel mori fitoren e tij të parë të vitit 2012 në një betejë të ngushtë me Kimi Raikkonen të Lotus në Grand Prix
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Supersfida Barça-Real, Ronaldo thyen Messi-n | NOA

Nga toni noa.al

Dorëzohet Barcelona, ndërsa Reali Madridit është pranë titullit kampion, duke shpresuar t’i japë fund dominimit disavjeçar të Pep Guardiolës dhe bandës katalanase. Ndeshja e sotme u komentua nga ekspertët e futbollit si supersfida Messi-Ronaldo, por që u fitua nga Cristiano Ronaldo.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Riberi-Roben, konflik në dhomat e zhveshjes

Nga ornela www.shekulli.com.al

Para disa muajsh një video tregonte se si lojtarët e Bajernit të Mynihut vendosin se cili duhet të gjuante goditjen e dënimit. Rezultati ishte i thellë në favor të tyre dhe kjo u pa më shumë si argëtim. Por në [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Telashe të shumta para garës së Formula 1 për Shpërblimin e Madh të Bahrejnit | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Skuderia Force India është tërhequr nga prova e dytë zyrtare që u mbajt të premten mbrëma në Bahrejn, pas një nate plot përleshje mes forcave të
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Seria A, java e 33-të do të rikuperohet më 25 prill

Nga toni noa.al

Java e33-të e kampionatit italian të Seria A, e cila u shty si pasojë e tragjedisë së mesfushorit të Livornos Piermario Morosini, do të rikuperohet ditën e mërkurë më 25 prill.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I verbri 29-vjeçar, vrapon plot 42 km në maratonë

Nga toni noa.al

Eshtë i verbër që në moshën 18-vjeçare, por kjo nuk e ka penguar 29-vjeçarin Simon Uheatcroft që të përshkojë me vrap distancën maratonomake prej plot 42 kilometrash.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

100 ditë nga lojrat Olimpike, Londra bëhet gati (FOTOT) | NOA

Nga toni noa.al

Kur afro 100 ditë ndajnë nga çelja e lojrave olimpike Londër 2012 kryeqyteti i Britanisë së Madhe është bërë gati.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Del në ankand i vetmi motor Ferarri në botë (FOTOT) | NOA

Nga toni noa.al

Është i vetmi motor në mbarë botën që mban stemën zyrtare të firmës Ferrari. Unik, Ferrari 900, tashmë do të hidhet në ankand duke nisur nga shifra fillestare e 100 mijë eurove.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

David Villa së shpejti rikthehet në fushë - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

David Vila zbulon se është afër rikthimit në veprim me Barcelonën. Lojtari i kombëtares spanjolle ka bërë një rikthim të shpejtë në stërvitje me Barcelonën pas thyerjes së këmbës, fatkeqësi kjo që e pësoi në Japoni dhjetorin e kaluar, në Botërorin pë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!